בריכת נוי במודיעין
?

בריכת נוי במודיעין

?

בריכות הנוי בחצר הם מקומות מסתור אינטימים בינינו ובין החלומות שלנו על מקומות רחוקים ורעש מפלי מים .ליד הבריכה אנו מתיישבים לאחר יום עבודה מפרך מהלחץ היום יומי המיוחד לארצנו.
לכן, בניית בריכות נוי בחצר האחורית החלה בשנים האחרונות לתפוס תאוצה רבה וכאן אני מציע את ניסיוני של 48 שנה בבניית והקמת בריכות נוי ובריכות שחייה ביולוגיות/אקולוגיות.
בניית בריכות נוי לגינה היא מלאכה יחסית קלה כאשר ההדרכה ניתנת על ידי איש מקצוע וההנאה רבה יותר כולל חיסכון גדול מאוד בכסף וכמובן הסיפוק הגדול בעשייה . להתקשרות  08-9763785 פקס 089764001

 

בירנבוים צלי

שמי צלי בירנבוים, חובב בעלי חיים עם ניסיון של שנים רבות. בעבר התעסקתי עם נחשים ואף ניהלתי חנות לממכר בעלי חיים. בשנת 1992 הקמתי את חוות אקווה גן בעקבות הצורך במציאת מקום גדול לשם פתיחת חוות גידול לדגי נוי ליצוא . מצאתי מקום אסטרטגי קרוב מאוד למקום מגורי וכן לשדה התעופה שיאפשר לי לקצר את זמן משלוח הדגים ליעדים כמו ספרד ,אנגליה, בלגיה ,גרמניה, וארצות הברית. מהר מאוד נוצר אצלי ביקוש רב למכירת אקווריומים דגי נוי וצמחי מים לקהל וכך ובצמוד לחווה פתחתי את "חנות המפעל" שמספקת מאז ועד היום את צורכי הקהל הקרוב והרחוק בכל הקשור לדגי נוי וצמחי מים. כמו כן נכנסתי מסחרית בכל הקשור לברכות נוי יעוץ הקמה וכמובן בניית פילטרים ביולוגים לכל נפח של ברכה ותפעול שוטף. פיתחתי את מערכת הסינון הביולוגית הייחודית wetlend של אקווה גן שעשויה ממיכל המכיל בתוכו מצע בקטריאלי וצמחי גדה. על ידי העברת המים בשיטה מיוחדת דרך המצע, מתקבלים מים ברמה של מי-שתייה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט